Yüksek Şuur Bilimleri Derneği

Merhaba,

Varlık için gelişim, ona tayin edilmiş kaderi keşfetmek değil, onu dönüştürebilmek ve yeni yazgıları beklemeden tek bir oluş anı içinde yolun devamını bulmaktır…

Yüksek Şuur Bilimleri diye yola çıkarken, kadim bilgileri irdeleyelim ve en çok da yaşayalım fikrine öncelik tanıdık. Neden bu hayatımızda aldığımız bilgileri bekletmek, bakakalmak ya da ölümden sonra fırsat buluruz düşüncesi gibi sistemik hatalara düşüyor ve bu kavramları onaramıyoruz? 

Şuur boyutunda varlığı hızlandıracak tekniklerin ve ortaya çıkan imkanların nasıl objektif gözlemleneceği konusunda elde edilen ruhsal ve bilimsel verilerin birleştirilmesini ve herkes tarafından uygulanabilecek teknikler haline getirilmesini benimsiyoruz.

Hedefimiz, daha yüksek merkezlerin bilgilerine ulaşmak için bu boyutun imkanlarına göre enerjetik mekanların, kadim okulların, yetkinleşmiş ustaların ve sözlü geleneğin peşinde olmaktır. Kendini bilmek, ana omurgamızdır. Bu yolda kullanılan bilgilerde tutku ile bağlanılması gereken çaba, çalışma içinde olmaktır. Yeryüzünde bilgisini bizimle paylaşan her kaynağa saygı ve mahcubiyetle başımız önde yollara düşeriz. Şamanizm, sanat, kadim merkezlerin dansları, logos ve kutsal aydınlanma biçimlerine uyan her yolun yeni uygulamalarında yüksek şuur boyutlarının mesajlarını ararız.

Sevgi ile kendini bilmek ve ışığın şuur boyutlarında yola devam etmek isteyenlerle karşılaşmaları bekleriz. Bu davetlerin ev sahibi olmak isteyenlere kalp penceremiz daima açıktır…

Sevgi ve Işıkla, 

Yüksek Şuur Bilimleri Derneği

  • Wix Facebook page
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Wix Twitter page
  • Google Places Social Icon

Adres: :Asmalı Mescit Mah, Asmalı Mescit Cd. No: 19 D: 3 34437 Beyoğlu/İstanbul

T: +90 (212) 245 22 26

T: +90 (212) 245 22 01

E: info@yukseksuur.com

© 2019 Yüksek Şuur Bilimleri Derneği 

Bu site içeriğinin tamamı için, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun 15.Maddesi uyarınca içeriğin kısmen veya tamamen kullanılması halinde eser sahibinin ve sitenin ismen belirtilmesi yasal olarak zorunludur.