Hayata Dair Okumalar

Hayata Dair Okuma Grupları Ahmet Cemal Gürsoy yönetiminde yapılır. Gruplar 7 kişi ile sınırlıdır. 7 kişi toplandığında yeni sınıf açılır. Her grup yaklaşık 4 ay devam eder. Kayıt olmak için yandaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır. 

''Kendini okumak, doğru iz üzerinde olduğunu anlamak şu an'ın bilgisi. Yeryüzünde bilinen tarih içinde bu kadar yüksek sayıda insan kendini bilmek kavramının peşine düşmemişti. Hangi yöntemleri kullandığımızda varlıksal ihtiyaçlarımız bizi özümüzle buluşturur?Disiplin ve net istek konusunda bizi yönlendiren gerçek uyanış benleri ile nasıl temas kurulur? Onları fark etmemizin bedeli ne olur?

Hayata dair okumalar, doğanın kendi ritüelleri ile uyumlanmak, birlikte grup ile çalışarak kendine dair yolculuk yaparak bulunur.''

Hayata Dair Okuma Grubu
Kayıt ve İletişim Formu

Döngü Nedir?

Neden diye sorgulamadığımız, asıl ihtiyacım nedir diye sormadığımız, eski olana dur deyip yenileri istemediğimiz, gelenleri ise uygulamadığımız, dönüşüme direndiğimiz her anda, DÖNGÜSEL YAŞAM KENDİNİ TEKRAR EDER... Sahne, oyuncular, kostümleri değişir ama içinde olduğumuz oyun aynıdır. Eskimiz hislerimiz, düşüncelerimiz ve hareketlerimiz bir döngünün içinde olduğumuzu bildirir. Döngüleri kırmak ise özgürleştirerek kapıları açar, birlikte bilmekle, adanmışlık ve cesaretle yola devam eder... Ölümsüzlük eylemiyle birleşir.

  • Wix Facebook page
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Wix Twitter page
  • Google Places Social Icon

Adres: :Asmalı Mescit Mah, Asmalı Mescit Cd. No: 19 D: 3 34437 Beyoğlu/İstanbul

T: +90 (212) 245 22 26

T: +90 (212) 245 22 01

E: info@yukseksuur.com

© 2019 Yüksek Şuur Bilimleri Derneği 

Bu site içeriğinin tamamı için, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun 15.Maddesi uyarınca içeriğin kısmen veya tamamen kullanılması halinde eser sahibinin ve sitenin ismen belirtilmesi yasal olarak zorunludur.