Pazartesi Konferansları

Her Pazartesi saat 19:30'da Beyoğlu'nda gerçekleşen konferanslarımıza ücretsiz olarak katılabilirsiniz.  

Nisan Konferansları

Bizi Yetiştiren Simgeler ve Gündelik Hayatın İşaretleri, Sembolleri

İnsan denen gerçeklik varlıksal dönüşümünden sonra yolculuğuna devam etmek için Ruhu ile buluşmak ister. Onun yazgısıdır, bunu anlamak, ruhu özgürce algılayabilmek için neye ihtiyacımız var, sırada neler birikti?

izlemek için

Konferanslar Hakkında

Her ayın Pazartesi günü 19:30  halka açık ücretsiz konferanslarımıza kayıt yaptırarak katılabilirsiniz. Varlığın günümüz ihtiyaçlarına ve yoluna ışık tutmaya çalışan konferanslarımızda kadim bilgeliğin, kendini bilmenin deneyimlerle örülmüş özgün anlatımlarını bulacaksınız.

 

Konferanslarımızda her ay özel bir tema ele alınır ve o ayın konferanslarında farkı başlıklar ile bu tema işlenir. Konferansların ilk 30-40 dk'lık bölümleri youtube üzerinden canlı olarak da izlenebilmektedir. Bazı konferanslarda ise yayın bittikten sonra mekanımıza katılan misafirlerimiz ile sohbet bir süre daha devam eder.  Dileyenler özel sorularını yayın sonrası sorabilmektedirler. 

Başkalarını Anlayabilmek

Başkalarında gördüğümüz parçaları tek tek kendi içimizde bulduğumuzda, anlayışın ışığı kalplerimize dolar. "Birlikte hissetmek" olan vicdanın sesi derinden seslenir; "Tek değilsin, yalnız değilsin, gördüğün hissettiğin, düşündüğün her şey sensin. Çokluktaki birliktir aradığın..."

Konferanslarımızdan Haberdar Olmak İçin...

  • Wix Facebook page
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Google Places Social Icon

Adres: : Refik Saydam Cad. Akarca Sok. No.43 D. 3 - 34437 Beyoğlu/İstanbul

T: +90 (212) 245 22 26

T: +90 (212) 245 22 01

E: info@yukseksuur.com

© 2021 Yüksek Şuur Bilimleri Derneği 

Bu site içeriğinin tamamı için, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun 15.Maddesi uyarınca içeriğin kısmen veya tamamen kullanılması halinde eser sahibinin ve sitenin ismen belirtilmesi yasal olarak zorunludur.