Pazartesi Konferansları

Her Pazartesi saat 19:30'da online gerçekleşen konferanslarımıza ücretsiz olarak katılabilirsiniz.  

Haziran Konferansları

Seçim Yapmak, Sonuçlarını Geleceğe Taşımak

İnsan denen gerçeklik varlıksal dönüşümünden sonra yolculuğuna devam etmek için Ruhu ile buluşmak ister. Onun yazgısıdır, bunu anlamak, ruhu özgürce algılayabilmek için neye ihtiyacımız var, sırada neler birikti?

izlemek için

Konferanslar Hakkında

Her ayın Pazartesi günü 19:30  halka açık ücretsiz konferanslarımıza kayıt yaptırarak katılabilirsiniz. Varlığın günümüz ihtiyaçlarına ve yoluna ışık tutmaya çalışan konferanslarımızda kadim bilgeliğin, kendini bilmenin deneyimlerle örülmüş özgün anlatımlarını bulacaksınız.

 

Konferanslarımızda her ay özel bir tema ele alınır ve o ayın konferanslarında farkı başlıklar ile bu tema işlenir. Konferansların ilk 30-40 dk'lık bölümleri youtube üzerinden canlı olarak da izlenebilmektedir. Bazı konferanslarda ise yayın bittikten sonra mekanımıza katılan misafirlerimiz ile sohbet bir süre daha devam eder.  Dileyenler özel sorularını yayın sonrası sorabilmektedirler. 

Başkalarını Anlayabilmek

Blue Green Feather.png

Başkalarında gördüğümüz parçaları tek tek kendi içimizde bulduğumuzda, anlayışın ışığı kalplerimize dolar. "Birlikte hissetmek" olan vicdanın sesi derinden seslenir; "Tek değilsin, yalnız değilsin, gördüğün hissettiğin, düşündüğün her şey sensin. Çokluktaki birliktir aradığın..."

Konferanslarımızdan Haberdar Olmak İçin...

Blue Green Feather.png

Abone olduğunu için teşekkür ederiz.

Lütfen email adresini kontrol ediniz