Başlıca Özelliklerin Ortaya Çıkışı


Doğamız gereği takvime eş koşuyoruz. Varlıklarımız bu gezegen için organize olurken, temel tesir olarak bedenin sevgi planı uygulamalarındaki çeşitli geçiş zenginliklerini deneyimliyoruz. Bize düşen, arınma öncesi ruhumuzun bu iş için arşivden çıkardığı ve içinde başka varlıklara da anlatmak zorunda olduğumuz ince maddelerin tezahür etme biçimleri. Biz olma kavramında en iyisini olma öznelliği başlıca özelliklerin ortaya çıkışını hızlandıran faktörlerdir. Bu ise, vazife ile gölge arasında bir bağlantıdır.


Gölgenle kendin olmaya çalışırsan, başlıca özelliğin ile vazifen arasındaki yolu edinirsin. Yol, başlıca özelliğimizde sevgi planı uygulamacılarına açılan kapıdır. Ruh olma liyakati için mavi ülke kriterleri devreye girdiğinde, bizim için yaşadığımız dünya gerçek dünya haline gelir. Onun için kendimiz olalım, gerçek olalım ve ruhun gerçeğini şu ana taşıyalım....

  • Wix Facebook page
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Wix Twitter page
  • Google Places Social Icon

Adres: :Asmalı Mescit Mah, Asmalı Mescit Cd. No: 19 D: 3 34437 Beyoğlu/İstanbul

T: +90 (212) 245 22 26

T: +90 (212) 245 22 01

E: info@yukseksuur.com

© 2019 Yüksek Şuur Bilimleri Derneği 

Bu site içeriğinin tamamı için, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun 15.Maddesi uyarınca içeriğin kısmen veya tamamen kullanılması halinde eser sahibinin ve sitenin ismen belirtilmesi yasal olarak zorunludur.