Hayatı Yaşamak...?

En son güncellendiği tarih: 23 Oca 2019


Hayatı bir an bile boşluğa düşürmeden yaşamak. İddia değil, atalette durduğunu sana öğreten akıllı bir hiçlik alemi… Bilgiyi değerlerle keşfetmek üzere dahil olduğun bir dikkat mekanı. Adı hayat, doğa, kozmos olmuş kime gam… Okul dediğimiz mabetlerden değil, karşıt bir bilinmeyenle aydınlandığımız ve ancak kendimize ait gerçeği görebildiğimiz bir yolculuk bize ait olan.


Sebep sonuçların kader dediğimiz yasalara dönüştüğü ama her anda farklı olasılıkların seçimle önümüzde durduğu kutsal zaman öğretmenini yaşıyoruz. Mutluluk, bu şuuru hatırlamak ve çabasında olmaktır. Hata dediğimiz hedefi ıskalama hallerimizi örtmeden paylaşmak bir başka varlıkla, onun da yürüdüğü yolla.

Sevgi kapıyı nezaketle çalmakla açılan hazine değil mi?

Sevgide büyümek, sınırsızlıkta var olanla yaşamak için zaman öğretmenini benliklerin elinden alıp ilerleyeceğiz…


Durgun aktığımızı zannederken ihtişamın dilini öğrenip, onunla konuşup ifade etmemiz işaret ediliyor… Sevgi ile ilham ile…


Işıkla daha yakın,

  • Wix Facebook page
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Wix Twitter page
  • Google Places Social Icon

Adres: :Asmalı Mescit Mah, Asmalı Mescit Cd. No: 19 D: 3 34437 Beyoğlu/İstanbul

T: +90 (212) 245 22 26

T: +90 (212) 245 22 01

E: info@yukseksuur.com

© 2019 Yüksek Şuur Bilimleri Derneği 

Bu site içeriğinin tamamı için, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun 15.Maddesi uyarınca içeriğin kısmen veya tamamen kullanılması halinde eser sahibinin ve sitenin ismen belirtilmesi yasal olarak zorunludur.