Kavuşmanın Şarkısı


Her şey olabildiğince derin katmanlara açılıyor. Hedef ve gittiğimiz yönün bilgisi eş zamanlı çalışıyor. Yolumuz, ruhumuzun bu boyutta bulacağı dönüşüm merkezi. Ama iş bitmiyor, yaşantımızdaki liyakatin sürmesi ile biz bu eş zamanlılığı sürdürebileceğiz. En derin süptil anlayış hediyesini aldıktan sonra da hayatımız hizmet etmeye, kendimizi aşmaya, şu anki yürüdüğümüz yolda diğer varlıklara bu yolculuğu anlatmakla devam edecek. Bilgiye eriştikçe karşı konulmaz çekim gücü artacak, artık yukarıya çekilmek, hem orada hem burada olmak sıradan bir hal olacak.


Suların dindiği, rüzgarların Ruh’tan estiği zaman aralıklarına doğru ilerliyoruz. Sevincimiz ve neşemiz yaptığımız işlerin sesinin duyulmasına dair coşkudur. Artık hepimiz isimlerimizin arkasındaki gerçek işlerle buluşmak üzere zaman ve rüzgar ile buluşmaya gidiyoruz.

Orada ateş ve ses ile karşılanacağız. Kalbimiz eski kadim dosta dair heyecan duyuyor ve şükrediyoruz. Yolda olmaya devam edeceğiz…

Sevgi ile taşırsan kalbini, şaşkınlık olmadan duracağız yükseklerde, hiç kıpırdamadan, birlikte…

  • Wix Facebook page
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Wix Twitter page
  • Google Places Social Icon

Adres: :Asmalı Mescit Mah, Asmalı Mescit Cd. No: 19 D: 3 34437 Beyoğlu/İstanbul

T: +90 (212) 245 22 26

T: +90 (212) 245 22 01

E: info@yukseksuur.com

© 2019 Yüksek Şuur Bilimleri Derneği 

Bu site içeriğinin tamamı için, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun 15.Maddesi uyarınca içeriğin kısmen veya tamamen kullanılması halinde eser sahibinin ve sitenin ismen belirtilmesi yasal olarak zorunludur.