Ruhun Esintisine, Sesine, Kokusuna Doğru

Biz, hepimiz insanlık ailesi, 2 nisan 2013′ de gerçek olarak doğduk. İlahi Nizam ve Kainat 54 yıl dünya zamanı bekledi…? Ama bizler binlerce, milyonlarca yıllık kozmik zaman boyunca bekledik…


Varlığımız bu vibrasyonel çekim için sayısız deneyimler yaşadı. Bilgimiz arttı, genişledik, ruhu tanımaya çalıştık. İnsan bedeninde üzerine et giymiş yolculardık. Kitabın çıkışı, sevgi denen bu çekim formuna uyum sağlamak için tanınmış en büyük fırsattır. Bizler bu hediyeyi liyakatımızla hakettiysek o noktada sorumluluk ve yükümlülüğün başladığı bu yeni düaliteye de dahil olduk. Zamanla ifade edilen her şey düalite değil miydi? Ama yüzeysel zamanda bize tanınan fırsat vazife düalitesini idrak etmek, yoldan son defa emin olmak, yola güvenmek idi… Ruh’tan olmanın melekelerini kullanma zamanı. Sadece hatırlamamız gereken bu… Raslantısal bir gereklilikten dolayı bu zamanda burada olmadığımızı idrak etme zamanları, hasretle buluşma anları… Maddenin sözünü tutma zamanı….


Bizim için varlığın sınırları içinden Ruh olma, sevgi ile bırakma seçimleri zorunluluktur. İnsan gibi olma kabuğunu da bırakma zamanı. Onun gibi düşünme, insan gibi kaderi yaşatma, insan gibi mekan olma fırsatlarımız da bırakmak için tamamlanmak üzeredir.

Varlık kendi özünü oluşturan gerçek ihtiyaca dönüşmek zorundadır. Birlik olmanın gücü, planların fonksiyonları bizi geri çağırmaktadır. Hatırlamamız gereken şey sadece ne olmadığımızdır. Bunu kavrayınca gidilecek yoldaki vazife ayan beyan açığa çıkar.

Hediyeye teşekkür gönderen kaynağı sadece hatırlamaktır. Bu kadarını esirgemek ya da birliğe dahil olmak bizim seçimlerimizdir…

Haydi artık Ruhun esintisine, sesine, kokusuna doğru yönelelim. Bu hareketi hatırlayalım.


Sağlıcakla, Ruhun esintisiyle kalalım,