Sevgide Büyürken


Geçmiş tüm hayatlarımızda ettiğimiz duaların asılı oldukları yerlerden şu ana indiği, yüksek vazifeli varlıkların da dualarının bu dönem gerçekleştiği birleşme ve tekleşme zamanlarını yaşıyoruz. Bu, kaderimizin birlikte ördüğü yazgıların toptan aksiyon kazandığı bir dönem… Ruhumuzun isteği olan varlıksal ifadelerin de dile geldiği, bu cevapları karşılıklı okuduğumuz, yaşanması hayal ve özlem olan süreçler… Şimdi ise gerçeğe her koldan yürüdüğümüz bu zamandaki dirliği ve düzeni koruma becerisi de istenen tensel, cansal özellikler… Dokunun! içsel canınıza ne kadar yakın yerlerden ses veriyor, adeta derimizin altında tüm hayatların birikimi dışarı fırlamak için nida bekliyor. Karanlığın çabasını da severek, eksik olarak dönüşmeden bize yaptığı katkıları da varlıkça severek büyürken, büyümenin son aşaması kalbin uyanışını karşılamaya hazırlanalım… Yanlış bildiğimiz doğrular, doğru bildiğimiz tüm yanlışlar ve zor gelen her şey karşılamanın tören takımları değil mi?

İçinizde büyüyen yeni güçle şundan emin olun ki, yolun gücü ile yeni gelenler bizim beklediklerimiz. Ne bir eksik, ne bir fazla…

Yolun sevgisi ile,

  • Wix Facebook page
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Wix Twitter page
  • Google Places Social Icon

Adres: :Asmalı Mescit Mah, Asmalı Mescit Cd. No: 19 D: 3 34437 Beyoğlu/İstanbul

T: +90 (212) 245 22 26

T: +90 (212) 245 22 01

E: info@yukseksuur.com

© 2019 Yüksek Şuur Bilimleri Derneği 

Bu site içeriğinin tamamı için, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun 15.Maddesi uyarınca içeriğin kısmen veya tamamen kullanılması halinde eser sahibinin ve sitenin ismen belirtilmesi yasal olarak zorunludur.